Drodzy Posiadacze Kart,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma nowościami. Wychodzimy z naszej współpracy z kartami podarunkowymi GPS, więc będzie to oznaczać pewne zmiany. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe informacje, które będą miały wpływ na konto osób, które takie karty posiadają.

Od 30 czerwca 2023 r. właściciel karty nie będzie mógł wydawać środków z karty GPS ani dokonywać dalszych transakcji na koncie.

Od tej daty {30/6/2023} klient może odzyskać wszelkie niewygasłe środki na koncie, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta pod numerem +48 224906923. Właściciel karty będzie musiał przedstawić zaktualizowany dowód tożsamości, dowód adresu i dane bankowe dla konta bankowego, na które chcesz wysłać środki, które nie wygasły.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzyć wszystkiego najlepszego.

Aktywuj kartę

Wprowadź 16-cyfrowy numer Karty Podarunkowej oraz kod aktywacyjny, który znajduje się w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia (w tym celu prosimy o skontakowanie się z nabywcą karty). Aby wyświetlić aktualne saldo na karcie podarunkowej oraz zestawienie transakcji kliknij poniższy przycisk "Aktywuj".


Jeśli masz problemy z aktywacją karty

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub mailowo

Aktywuj
Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.